Maibrit Tulf
Projektijuht

Infomeedia

Infomeediakanalite turuanalüüsid, statistika, kokkuvõtted, info haldus.

Meedia planeerimine

Meediaeelarvete koostamine ja täitmine, suhtlus meediakanalitega, statistika ja analüüs.

Kampaaniad

Kampaaniate haldus, projektijuhtimine, statistika ja analüüs.

Maibrit Tulf

+372 683 6408
+372 5660 0014
maibrit@meediaabi.ee

Töö

Maibrit on MeediaAbi kõige esimene töötaja. Selja tagant SEB panga ust kinni lükates ei osanud ta kindlasti oodata, milline põnev meediamaastik teda ees ootab. Pea 10 aasta jooksul on ta kiirelt kasvanud koos klientide ja projektidega. Tal on eriline oskus kõikide numbriprogrammidega hästi läbi saada ja ilmselgelt on ta meie kõigi jaoks kontori hing. Kui Maibriti pole kontoris, keelduvad isegi kontoriseadmed teistega koostööd tegemast.
Maibritile meeldivad projektid, kus ta saab reaalset tulemust mõõta või tehtud tööd oma silmaga näha – olgu need siis hästi optimeeritud Google Adwords kontod, kodulehe sisuarendustööd või turunduskampaaniate terviklik juhtimine. Lisaks kõigele muule heale, on ta ilmselt kõige kohusetundlikum projektijuht siinpool ekvaatorit.

Isiklik

Selle sarmika blondiini sees on emotsioone vahel rohkem kui Brasiilia karnevali avaesinejal.
Mida iganes me meeskonnaga ette ei võta, on ta alati kohe eestvedajana kambas. Olgu see siis talvine spordilaager, savist akti voolimine või metsik süstamatk tormisel merel. Talle kohe sobivad kõiksugused üritused ja peod, veel hommikutundidel suudab ta sirge seljaga kontsadel kõbistades tantsu lüüa, nägu naerul. Šokolaadi pole kontoris kunagi liiga palju ja peaaegu sama suur on Maibriti armastus raamatute vastu. Kaalude tähtkujus seiklejat võlub nii Eestimaa looduses matkamine kui ka laias maailmas reisimine. Kodus ootab Maibriti kass Puuk ja armas poisipõnn Sandrius. Usume, et ta on supernaine, kes saab maailmas absoluutselt kõigega hakkama.

Minu meeskond

Tiina Lumiste
Tegevjuht
Tiina Lumiste
Gerli Tammeleht
Loovjuht
Gerli Tammeleht
Lemme Kustavus
Projektijuht
Lemme Kustavus
Janar Puuram
AD / Disainer
Janar Puuram
Maidu Saat
Veebiarendaja
Maidu Saat