kodulehed meediaabist

Kodulehed
Korporatiivsed kodulehed, e-poed, kampaanialehed

KORPORATIIVSED KODULEHED

Pakume rätseplahendusena loodud kodulehti vabavaralisel WordPressi platvormil. Kõik meie loodud kodulehed vastavad SEO nõuetele ning on responsive lahendusega e. mobiilisõbralikud. Loome just teie ettevõtte vajadustele ja nägemusele vastava disaini ja funktsionaalsusega kodulehe.

Väldime nö template lahendusi, kuna iga kliendi soovid ja vajadused on erinevad ning enamasti selguvad alles pärast põhjalikku arutelu. Template lahendused on loodud universaalsed, mis peaksid sobituma „keskmise kliendi“ vajadusega ning eeldavad, et klient on ise piiavalt kogenud ja teab, kuidas tänapäevased kodulehed toimima peaksid ning kuidas enda soovid nendesse raamidesse paigutada nii, et tulemus ka tarbijale arusaadav ja kasutajasõbralik oleks. Paraku näitab praktika, et tihtipeale ei oska klient ise ette näha kõiki kodulehe loomisega seotud küsimusi, mistõttu on eelnev võimaluste ja vajaduste kaardistamine väga oluline.

KÜSI PAKKUMIST

E-POED

Kuna e-kaubandus hoogustub aasta-aastalt järjest enam, oleme teinud põhjaliku uuringu ning katsetanud läbi mitmeid erinevaid platvorme, et pakkuda kliendile parimat e-poe lahendust. Täna oleme jõudnud järeldusele, et parimad platvormid platvorme nii kodumaise kliendi jaoks kui ka välisturgudele sisenemiseks on vabavaralised Prestashop ning WordPressiga ühilduv Woocommerce.

E-poe puhul on väga oluline selle kasutusmugavus nii poe omaniku ehk lehe administraatori kui ka kliendi ehk lehe kasutaja jaoks. Lisaks kasutusmugavusele on võtmesõnadeks turvalisus ja ühildumine väliste süsteemidega, näiteks pangalingid, lao- ja raamatupidamisprogrammid, online chat, uudiskirjad jpm. Leiame, et eelpoolmainitud platvormid täidavad neid tingimusi ning on ühtlasi kliendile lihtsad igapäevaselt hallata.

Aitame üheskoos kliendiga mõelda läbi e-poe strateegiad, luua disaini ja sisuinfo, jälgida ja analüüsida lehe toimimist ja ostjate liikumist lehel.

KÜSI PAKKUMIST

KODULEHE LANSSEERIMINE

Kui koduleht või e-pood on valmis, ei tasu jääda lootma, et kliendid ja potentsiaalsed ostjad selle imekombel ise internetiavarustest üles leiavad. Seetõttu pakume meilt kodulehe või e-poe tellijatele alati ja tuge lehe lansseerimisel ja jätkusuutlikul turundamisel.

Kodulehe lansseerimisel on kõige olulisemal kohal veebireklaam. Tugiteenustena pärast kodulehe avalikustamist soovitame:

 • Google Adwords märksõna- ja displeireklaamid
 • Neti.ee keskkonna märksõnapõhised- ja bännerreklaamid
 • Sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram)
 • Bännerid veebilehtedel ja veebiväljaannetes
 • Sisuturundusartiklid
 • Uudiskirjad
KÜSI PAKKUMIST

KODULEHE JÄRELHALDUS

Koduleht on orgaaniline kogum, mida tuleks järjepidevalt täiustada lisades uut infot ning kaasajastades vana, pakkuda kliendile lisaväärtust, mis paneks teda lehele tagasi tulema. Teisalt uuenevad pidevalt kodulehe platvormid. Kui teie enda ettevõttes puudub ajaline või oskuslik ressurss kodulehe järelhalduseks, soovitame kodulehe valmides see teenusena juurde tellida. Järelhaldus sisaldab vastavalt kliendi ja kodulehe vajadustele:

 • Tarkvara ja lisade uuendused
 • Lehe turvalisuse kontroll ja kaitse rünnete eest
 • Sisuinfo ajakohastamine
 • Uue info ja alamlehtede lisamine
 • SEO uuendused
KÜSI PAKKUMIST

Küsi pakkumist